Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

176 aangeboden items / 940 verkochte items

Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst kopen? Bied vanaf 75!
Victor Adam (1801-1866) Frans Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
TechniekHandgekleurd
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen kopen? Bied vanaf 75!
Gustavsberg (1825) Zweeds Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Afmetingen3 x 27 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen43 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Adam Winter - Johannes (St.Jan) - terracotta beeld - 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Adam Winter (1903-1978) Duits Johannes (St.Jan) - terracotta beeld - 1930
TechniekKeramiek
Afmetingen21.5 x 6 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Julia (1952) Nederlands 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Michel van Overbeeke - 2 boeken (o.a. monografie hardcover) kopen? Bied vanaf 45!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands 2 boeken (o.a. monografie hardcover)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Ids Wiersma - 2 boeken, 1x in Friese taal. kopen? Bied vanaf 40!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands 2 boeken, 1x in Friese taal.
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
€ 40
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 95!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jackson Pollock - 3 boekwerken, o.a. MoMa 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Jackson Pollock (1912-1956) Amerikaans 3 boekwerken, o.a. MoMa 1967
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders kopen? Bied vanaf 75!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 65
Auke de Vries - Gesigneerde hardcover, met opdracht kopen? Bied vanaf 40!
Auke de Vries (1937) Nederlands Gesigneerde hardcover, met opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 16 cm (h x b)
€ 40
Diverse auteurs - Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Diverse auteurs Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Anton Pieck - Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede kopen? Bied vanaf 65!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Ger Dekkers - Flevoland, Wood of silver poplars - incl.boekwerk kopen? Bied vanaf 65!
Ger Dekkers (1929) Nederlands Flevoland, Wood of silver poplars - incl.boekwerk
TechniekOffset
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Aart Klein - De Amstel is er gelukkig nog, 1991, gesigneerd! kopen? Bied vanaf 50!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands De Amstel is er gelukkig nog, 1991, gesigneerd!
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
€ 50
Ari Stolk - Kuifmees - gouache kopen? Bied vanaf 145!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Kuifmees - gouache
TechniekGouache
Afmetingen23 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - gouache kopen? Bied vanaf 195!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - gouache
TechniekGouache
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Hendrik Johannes Slijper - Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot - kopen? Bied vanaf 95!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Giervalk, Noorwegen 1987 - oplage 350, handgesigneerd - groot -
TechniekOffset
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Eduard Flor - kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Yoka Voorbach - - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands - Idol - - kleurets - - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster) kopen? Bied vanaf 40!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
TechniekHardcover
Afmetingen27 x 23 cm (h x b)
€ 40
Hendrik Jan Wolter - 2 boekwerken: monografie hardcover & gids 1973 Arti kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Nederlands 2 boekwerken: monografie hardcover & gids 1973 Arti
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Herman Heijenbrock - 2x: Leven en Werk, 1998 & Mens en Werk, 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Herman Heijenbrock (1871-1948) Nederlands 2x: Leven en Werk, 1998 & Mens en Werk, 1990
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
€ 50
Johan Barthold Jongkind - 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Barthold Jongkind (1819-1891) Nederlands Frans 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 45
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Wu Guanzhong - hardcover: Painting from the heart, 1990 kopen? Bied vanaf 40!
Wu Guanzhong (1919-2010) Chinees hardcover: Painting from the heart, 1990
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
€ 40
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Fouquet (1729-1800) Nederlands Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
TechniekHandgekleurd
Afmetingen43.5 x 51.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Geusebroek - modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst
Afmetingen64 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jacob van Meurs - De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Jacob van Meurs (1619-1675) Nederlands De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat
TechniekGravure
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Robbert Fortgens - 2 hardcovers, 1x gesigneerd- kopen? Bied vanaf 50!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd-
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Aad de Haas - 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie. kopen? Bied vanaf 50!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie.
TechniekSoftcover
Afmetingen19.7 x 20 cm (h x b)
€ 50
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Alida van Houten - - mooie kwaliteit stilleven in een toplijst - kopen? Bied vanaf 150!
Alida van Houten (1868-1960) Nederlands - mooie kwaliteit stilleven in een toplijst -
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Jan Luyken - Amsterdam, Rokin met de Nieuwezijds Kapel - 1694 - zeldzaam kopen? Bied vanaf 125!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands Amsterdam, Rokin met de Nieuwezijds Kapel - 1694 - zeldzaam
TechniekGravure
Afmetingen34 x 42 cm (h x b)
€ 125
Dirk Kerst Koopmans - Schilder van de Scheene - hardcover - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Kerst Koopmans (1906-1998) Nederlands Schilder van de Scheene - hardcover - gesigneerd
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 50