Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Offset |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 8.5 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 87/240 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Voor de volledigheid: er zijn in de linker 2 foto's 4 vlekjes (2 in de lucht en daarnaast 2 in de bomenpartij); mogelijk dat dit zo hoort en heeft dit bij het afdrukken plaatsgevonden (het raster is nl. nog intact). De 2e foto heeft een minuscuul pitje onderaan; lichte drukplekjes boven in de 3e foto. De rechter onderhoek van het blad heeft zeer flauwe kringen. Alles te zien op de foto's. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 28-4-2024 om 23:22 |
Eindtijd | 12-5-2024 om 10:37 |