Lid sinds 2023 / Standdaarbuiten, Nederland
8 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 79 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 51.5 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 57 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 26 x 26 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1779 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 101.5 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 795 g |
Afmetingen | 38.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 46 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |