Mooie zeefdruk van een fotografisch landschapsportret van de Grootjes Kreek bij Stampersgat, Noord Brabant. Gesigneerd met pen, linksonder de Grootjes Kreek, en rechtsonder P. Hohmann 1977. Mooi abstract landschapsportret van een stukje polder met een water, een kleine sluis en een aantal huizen. Zeer typerend voor het West Noord-Brabantse landschap van kleipolders in de omgeving de rivier Mark/Dintel.
Redelijk
De zeefdruk bevindt zich in een goede staat. De lijst heeft wel wat gebruikssporen zoals enige lichte krassen op de glasplaat, alsmede wat beschadigingen op de houten lijst (aan de laklaag). Van het achterschot ontbreekt een stukje karton in de hoek (zie foto's).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 68,30