diederikdewitte
  5. diederikdewitte

diederikdewitte

Lid sinds 2019 / Merksem (Antwerpen), België

7 aangeboden items / 8 verkochte items

Raphael de Buck - Tekening van naakte vrouw kopen? Bied vanaf 45!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch Tekening van naakte vrouw
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Louis Lambry - Polderlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Louis Lambry (1937) Belgisch Polderlandschap
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 85
Marcel Cockx - Landschap kopen? Bied vanaf 19!
Marcel Cockx (1930-2007) Belgisch Landschap
TechniekLitho
Afmetingen45 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
Rene Marie Dujardin - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 80!
Rene Marie Dujardin (1913) Belgisch Vaas met bloemen
Afmetingen42 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen45 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
Thomas Roman - Meisjeskop kopen? Bied vanaf 25!
Thomas Roman (1923) Belgisch Meisjeskop
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Luc Heirbaut - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 150!
Luc Heirbaut (1919-2014) Belgisch Moeder met kind
Afmetingen36.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 150