ffagott
  5. ffagott

ffagott

Lid sinds 2012 / venlo, Nederland

15 aangeboden items / 372 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Cyril Lixenberg - Geometrische voorstelling - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Cyril Lixenberg - Geometrische voorstelling - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jack Vissers - Maybe the last thing - Cprint kopen? Bied vanaf 50!
Jack Vissers - Maybe the last thing - Cprint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2021
TechniekComputerprint
Afmetingen84 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jack Vissers - Constellatie - olieverf op canvas (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Jack Vissers - Constellatie - olieverf op canvas (groot)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1999
Afmetingen105 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Rik van Iersel - Fantastische figuren - schildering op papier (groot!) kopen? Bied vanaf 50!
Rik van Iersel - Fantastische figuren - schildering op papier (groot!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorffagott

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen98 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 115!
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst

Geplaatst doorffagott

Jaartal1983
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 125!
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen38 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!
Luis Filcer - Lithografie - in lijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 150!
Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2000
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jack Vissers - In The War - C-print

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2022
TechniekComputerprint
Afmetingen59 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 30!
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857.

Prenten voor 1900

Geplaatst doorffagott

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
TechniekMonotype
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst