Lid sinds 2009 / Baiersdorf, Duitsland
15 aangeboden items / 6 verkochte items
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 198 x 134 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 60 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 46 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 130 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 104 x 144 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 31 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 80 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 58 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 155 x 191 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 199 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 120 x 138 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |