Karen van Noort (1966) Broadday Light V
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100