keukiesshop
  5. keukiesshop

keukiesshop

Lid sinds 2023 / Nazareth, België

5 aangeboden items / 9 verkochte items

Albert Goethals - Brugge "Ridderstraat" kopen? Bied vanaf 40!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Brugge "Ridderstraat"
TechniekEts
Afmetingen34 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Albert Goethals - Belfort "Halletoren" kopen? Bied vanaf 40!
Albert Goethals (1885-1973) Belgisch Belfort "Halletoren"
TechniekEts
Afmetingen34 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Alfred van Neste - Stadshoekje te Brugge kopen? Bied vanaf 25!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Stadshoekje te Brugge
TechniekEts
Afmetingen42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Herman Verbaere - Stad Gent kopen? Bied vanaf 25!
Herman Verbaere (1905-1993) Belgisch Stad Gent
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
August Walther & Sohne AG - 2 Originele Walther-Glas Bonbonières kopen? Bied vanaf 50!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits 2 Originele Walther-Glas Bonbonières
Afmetingen10 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1591 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50