Lid sinds 2023 / Nazareth, België
5 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 42 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 42 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1591 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |