koenmarijn
  5. koenmarijn

koenmarijn

Lid sinds 2024 / Utrecht, België

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711 kopen? Bied vanaf 25!
Jacobus Schijnvoet (1685-1733) Nederlands Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
TechniekGravure
Afmetingen29.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Spilman (1721-1784) Nederlands Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
TechniekGravure
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 25