kunstliefhebbe
  5. kunstliefhebbe

kunstliefhebbe

Lid sinds 2014 / Rheden, Nederland

/ 11 verkochte items

Ad Gerritsen - Pluisje kopen? Bied vanaf 175!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands Pluisje
Afmetingen65 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 175
Ad Gerritsen - Onder de Chocolade boom kopen? Bied vanaf 195!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands Onder de Chocolade boom
Afmetingen68 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 195