Lid sinds 2014 / Rheden, Nederland
/ 11 verkochte items
Afmetingen | 65 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |