KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

387 aangeboden items / 2445 verkochte items

Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper. kopen? Bied vanaf 50!
Meta Joanknecht (1957) Nederlands Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.
Afmetingen14 x 53 x 55 cm (h x b x d)
€ 50
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ben Deiman (1958) Nederlands Foto, Serendipity IV -Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ben Deiman (1958) Nederlands Foto, Serendipity I - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Anton Heyboer - Ets, Man wearing ... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets, Man wearing ... - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen81 x 109.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ineke Calis - Zeefdruk, Voordeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Ineke Calis (1946-2014) Nederlands Zeefdruk, Voordeur - Ingelijst
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Ton van Kesteren - Kleurenets, Krokodillen mannetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ton van Kesteren (1942) Nederlands Kleurenets, Krokodillen mannetje - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen66.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Verdoes - Giclée, Speeldoos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Speeldoos - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Margaret van Hees - Gemengde techniek, Kompositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Margaret van Hees (1946) Nederlands Gemengde techniek, Kompositie - Ingelijst
Afmetingen77.5 x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Wouter Stips - Zeefdruk, Alles wat mama kan - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wouter Stips (1944) Nederlands Zeefdruk, Alles wat mama kan - Ingelijst
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jasper Oostland - Giclée, Hyla Arborea - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jasper Oostland (1976) Nederlands Giclée, Hyla Arborea - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen113 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk, Holland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mia Westerhof - Zeefdruk, Forum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mia Westerhof (1955) Nederlands Zeefdruk, Forum - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Koster - Zeefdruk en collage, India dreams 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk en collage, India dreams 4 - Ingelijst
Afmetingen66.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot)
TechniekEts
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ad de Keijzer - Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract) kopen? Bied vanaf 50!
Ad de Keijzer (1923-1997) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract)
TechniekLitho
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Piotr Konkel - Zeefdruk, Deurklopper - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Zeefdruk, Deurklopper - Ingelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Gerdi Bouws - Kleuren ets, V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gerdi Bouws (1951) Nederlands Kleuren ets, V - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Arien Seger - Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arien Seger (1943) Nederlands Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rob Morren - Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Tussendeuren - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Bollaert - Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bollaert (1958) Belgisch Lambdaprint, The little one that got away - Ingelijst (Groot)
TechniekC-Print
Afmetingen57.5 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Verdoes - Giclée, Bezem - Tijd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Bezem - Tijd - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78.5 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Bert Houweling - Foto, Eastbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Eastbourne - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jean Ruiter - Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen93 x 123 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Meertje Kaal - Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Meertje Kaal (1930-2016) Nederlands Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
Afmetingen43 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacob Herskind - Zeefdruk, SAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind (1958) Deens Zeefdruk, SAS - Ingelijst
Afmetingen87.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, De zaak- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, De zaak- Ingelijst
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Toon Kuijpers - Giclée, Business II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Giclée, Business II - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Koster - Gemengde druktechniek op textiel, 007 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde druktechniek op textiel, 007 - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen77 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Bijster - Pastel, In Dejlaba - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bijster (1946) Nederlands Pastel, In Dejlaba - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66.5 x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Henk Koolen - Olieverf op doek, Opeenhoping - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk Koolen (1942) Nederlands Olieverf op doek, Opeenhoping - Ingelijst
Afmetingen52 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Csilla Kudor - Zeefdruk, On the bike - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Csilla Kudor (1969) Roemeens Zeefdruk, On the bike - Ingelijst
Afmetingen78 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Rob Morren - Linosnede, Totem III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totem III - Ingelijst
Afmetingen103 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Dalem - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Sharon Amir - Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50