Jean Ruiter - Digitales Foto, Nanzen-ij (kleine Rosen) – gerahmt
Ad van Riel - Dreizehn Spalten
Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Aad de Haas
Voorstelling van een man en een vrouw in een berglandschap
Houtsnede onder passepartout, beeldmaat 25x17, p.p.maat 37x29
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Aad de Haas '62'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-12-2017 um 17:14 |
Endzeit | 15-12-2017 um 21:19 |