Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Houtsnede door Aad de Haas
Voorstelling van een man en een vrouw in een berglandschap
Houtsnede onder passepartout, beeldmaat 25x17, p.p.maat 37x29
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Aad de Haas '62'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-12-2017 à 17:14 |
Heure de fin | 15-12-2017 à 21:19 |