Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig veegezicht van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 78,5 cm. x 68,5 cm. Doekmaat: 70 cm. x 60 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. De lijst heeft gebruikssporen ( zie foto's). Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2016 um 16:05 |
Endzeit | 28-12-2016 um 16:05 |