Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Een prachtig veegezicht van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 78,5 cm. x 68,5 cm. Doekmaat: 70 cm. x 60 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. De lijst heeft gebruikssporen ( zie foto's). Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 20-12-2016 om 16:05 |
Eindtijd | 28-12-2016 om 16:05 |