Ko Oosterkerk - Geschlossene Form
Kosta Boda - Design-Obstschale, Gunnel Sahlin Schweden, markiert
Herman Brood - Alex Herman Brood
Jaap de Ruig - Malunterricht im Atelier
Jahr | 2004 |
Träger | Panel |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 32 x 48 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Sehr gut | ||
Schilderij heeft minuscule krasjes en op de lijst zijn ouderdomssporen te zien. | |||