Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige lithografische voorstelling van fluitspeler met vrouw, door de Spaanse kunstenaar Alvar Suñol. Van deze kunstenaar zijn talrijke kunstwerken te zien in allerlei toonaangevende musea in de wereld. Op stevig Rives papier, formaat 50 x 66 cm, litho grootte 40 x 54 cm. R.o. Potlood gesigneerd en l.o. van oplage voorzien 86/150. In prima conditie.
Startzeit | 3-10-2015 um 15:57 |
Endzeit | 10-10-2015 um 15:57 |