Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Annemiki Bok
Afmeting blad 75x61 cm in zeer goede staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 175ex
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Startzeit | 15-10-2015 um 16:23 |
Endzeit | 20-10-2015 um 16:23 |