Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Ans van Dijk uit 2003
Afmeting blad 76x56 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 120ex
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Startzeit | 14-1-2016 um 15:15 |
Endzeit | 21-1-2016 um 15:15 |