Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 77 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 45 |
Mooie compositie van Ansuya Blom, getiteld “In wonderland”. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘84) en genummerd (35/45). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO, in zeer goede conditie. Blad is ingelijst geweest want er is een lichte verkleuring van de witte marge rond het beeld en er zitten taperesten aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is daar niks van te zien.
Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 75cm x 55cm (beeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 8-5-2020 um 18:51 |
Endzeit | 17-10-2020 um 13:02 |