Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 57 x 77 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 45 |
Mooie compositie van Ansuya Blom, getiteld “In wonderland”. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘84) en genummerd (35/45). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO, in zeer goede conditie. Blad is ingelijst geweest want er is een lichte verkleuring van de witte marge rond het beeld en er zitten taperesten aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is daar niks van te zien.
Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 75cm x 55cm (beeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-5-2020 à 18:51 |
Heure de fin | 17-10-2020 à 13:02 |