Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Origineel kunstwerkje van Geerlings uit 2004, in cremewitte passe partout afm. 26 x 19 cm, beeld 17 x 11,5 cm. Rechtsonder gesigneerd.
In goede staat. Niet ingelijst.
Startzeit | 14-4-2016 um 19:40 |
Endzeit | 23-4-2016 um 21:40 |