Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Zeer fraai schilderij van Ant Smeerdijk van de Kortenhoefse polder,olieverf op doek op paneel (marouflé) recent schoongemaakt.Rechtsonder gesigneerd Ant Smeerdijk 09,formaat paneel 30 x 50 cm.
Startzeit | 28-9-2016 um 9:18 |
Endzeit | 6-10-2016 um 10:44 |