Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Banksy - DJ DM - riez maintenant
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Zeer fraai schilderij van Ant Smeerdijk van de Kortenhoefse polder,olieverf op doek op paneel (marouflé) recent schoongemaakt.Rechtsonder gesigneerd Ant Smeerdijk 09,formaat paneel 30 x 50 cm.
Heure de début | 28-9-2016 à 9:18 |
Heure de fin | 6-10-2016 à 10:44 |