Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi werk van Anton Vrede uit 1991. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (33/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 60cm (blad), 57cm x 57cm (beeld)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-11-2017 um 12:44 |
Endzeit | 9-12-2017 um 20:44 |