Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Leon Lommaert - Öl auf Holz – Jagdstillleben mit Kaninchen – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vrolijke zeefdruk van Anton Vrede, getiteld Ini, mini, mani, mo. De zeefdruk stamt uit 1990, is gesigneerd en genummerd 40 / 50. Het werk is gedrukt op geschept Rives papier van 77 x 56 cm. De zeefdruk is niet ingelijst en verkeert in een uitstekende conditie.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of verpakt in een stevige koker aangetekend worden verstuurd op kosten van de koper.
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 2-12-2017 um 15:47 |
Endzeit | 16-12-2017 um 15:47 |