Jurrien Marinus Beek - Dorf im Winter in den Alpen
Jan Montyn - „Der Abgebrochene“ – Triptychon aus Radierplatten – 1993
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
AJM STEINMETZ 1867-1950
KOETS IN HET BOS BIJ BOERDERIJ
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 29 x 42 cm
In een fraaie oude lijst in de maat 39 x 52 cm
gesigneerd onder - zie foto
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 12-5-2014 um 21:16 |
Endzeit | 20-5-2014 um 21:16 |