Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
AJM STEINMETZ 1867-1950
KOETS IN HET BOS BIJ BOERDERIJ
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 29 x 42 cm
In een fraaie oude lijst in de maat 39 x 52 cm
gesigneerd onder - zie foto
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 12-5-2014 à 21:16 |
Heure de fin | 20-5-2014 à 21:16 |