Auke de Vries - „Tal bei Dambon“ in Norwegen
Marie Henry Mackenzie - Der Stroomarkt im winterlichen Amsterdam ☆☆ Deutlich im Preis reduziert ☆☆
Theodoor Schaepkens - Romantische Landschaft
Johan Hendrik van Mastenbroek - Zuletzt angeboten - Die Fähre - Winteransicht
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Anthony de Baat - acryl op papier. Jaar: 1990. Afmetingen incl. lijst: H80 x b65 cm. Afmetingen werk: H63 x b49 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie: in goede staat. Het glas is aan de linkeronderzijde gebroken. Zie foto 2.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 17-5-2017 um 15:51 |
Endzeit | 22-5-2017 um 19:51 |