Dirk Filarski - Aquarel, Koedijk - Ingelijst
Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Anthony de Baat - acryl op papier. Jaar: 1990. Afmetingen incl. lijst: H80 x b65 cm. Afmetingen werk: H63 x b49 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie: in goede staat. Het glas is aan de linkeronderzijde gebroken. Zie foto 2.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 17-5-2017 om 15:51 |
Eindtijd | 22-5-2017 om 19:51 |