Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Anthony van lieshout, geb. 1943. Tilburg.
ets op alluminium, enigmatique, 51/99 - 1980.
afm. incl. all. lijst met glas: 70 cm. x 50 cm.
afm. excl. lijst: 45 cm. x 35 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt: Ned. 15,-
overige bestemmingen n.o.t.
Startzeit | 22-7-2013 um 10:53 |
Endzeit | 30-7-2013 um 10:53 |