Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Piet van Wijngaerdt - Chrysanthemen mit rotem Samt
Jeanne Bieruma Oosting - La Fontaines Fabeln
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Antony van lieshout, geb. te Tilburg, 1943
ets op alluminium folie ( zeer exclusief procedé)
Baranco del Muscarat / gesigneerd, r.o.
nr. 14 / 20 lijst met glas.
afm. incl. lijst: 61 cm x 51 cm.
afm. excl.lijst:51 cm x 34 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt, Ned. 8,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Startzeit | 23-6-2013 um 14:00 |
Endzeit | 7-7-2013 um 14:00 |