Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Antony van lieshout, geb. te Tilburg, 1943
ets op alluminium folie ( zeer exclusief procedé)
Baranco del Muscarat / gesigneerd, r.o.
nr. 14 / 20 lijst met glas.
afm. incl. lijst: 61 cm x 51 cm.
afm. excl.lijst:51 cm x 34 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt, Ned. 8,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Heure de début | 23-6-2013 à 14:00 |
Heure de fin | 7-7-2013 à 14:00 |