Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig en zeer groot aquarel van de kunstenaar Arie Zonneveld (1905-1941). Heel mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 104 cm. x 44 cm. Aquarel: 94 cm. x 34 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan worden afgehaald in Tweede Exloermond (Drenthe). Het risico van glasbreuk tijdens pakket verzending is te groot! Het inschakelen van een koerier is natuurlijk ook mogelijk.
Info:
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941.Hij was een zeer begenadigd etser.Zijn werk is geliefd onder talloze verzamelaars. Zie ook: www.rkd.nl/zonneveld.
ZZLSSendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 12-9-2017 um 0:21 |
Endzeit | 20-9-2017 um 0:21 |