Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig en zeer groot aquarel van de kunstenaar Arie Zonneveld (1905-1941). Heel mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 104 cm. x 44 cm. Aquarel: 94 cm. x 34 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan worden afgehaald in Tweede Exloermond (Drenthe). Het risico van glasbreuk tijdens pakket verzending is te groot! Het inschakelen van een koerier is natuurlijk ook mogelijk.
Info:
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941.Hij was een zeer begenadigd etser.Zijn werk is geliefd onder talloze verzamelaars. Zie ook: www.rkd.nl/zonneveld.
ZZLSExpédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-9-2017 à 0:21 |
Heure de fin | 20-9-2017 à 0:21 |