Gena - Zusammenfassung zwei Lütticher
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie kleurhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een bruine beuk.
Gelijst, zichtmaat 16x11, lijstmaat 30x24
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'AZ'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 24-2-2015 um 20:37 |
Endzeit | 3-3-2015 um 20:37 |