Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie kleurhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een bruine beuk.
Gelijst, zichtmaat 16x11, lijstmaat 30x24
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'AZ'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 24-2-2015 à 20:37 |
Heure de fin | 3-3-2015 à 20:37 |