Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets door Arie Zonneveld.
Voorstelling van zeedennen in het duinbos.
Gelijst (authentiek), beeldmaat 25x18, lijstmaat 42x32
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'AZonneveld' en '28'
Getiteld en genummerd l.o. 'Zeedennen' en '20/100'
Volledig gegagarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 21-11-2013 um 16:01 |
Endzeit | 28-11-2013 um 16:01 |