Harm Bos - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot - street art - Acrylverf "in de auto" gesign
Johannes Simon Scherft - Herfst Stukje
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door Arie Zonneveld.
Voorstelling van zeedennen in het duinbos.
Gelijst (authentiek), beeldmaat 25x18, lijstmaat 42x32
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'AZonneveld' en '28'
Getiteld en genummerd l.o. 'Zeedennen' en '20/100'
Volledig gegagarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 21-11-2013 om 16:01 |
Eindtijd | 28-11-2013 om 16:01 |