Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets van Armans Apol. Nummer: A81/250. Afmetingen incl. lijst: H76 x b79 cm. Afmetingen voorstelling: H46 x b58,5 cm. Conditie: in goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2018 um 23:36 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:36 |