Cees Bolding - Lemelerberg - Öl auf Leinwand
James Ensor - Die sieben Kardinalssöhne /Les sept Pêches capitaux,
Frans de Jong - Kontaktdaten – Vorlagendruck
Anton Heyboer - Der alte Vogel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Arnd Maibaum
Titel: Spring
Kleurenets 1975, handgesigneerd. Genummerd 92/100
Afmeting blad: 53,5 x 65 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Startzeit | 25-2-2017 um 14:35 |
Endzeit | 3-3-2017 um 21:40 |