Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Arnd Maibaum
Titel: Spring
Kleurenets 1975, handgesigneerd. Genummerd 92/100
Afmeting blad: 53,5 x 65 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Heure de début | 25-2-2017 à 14:35 |
Heure de fin | 3-3-2017 à 21:40 |