Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke litho door Arnout Colnot.
Voorstelling van schuiten in een vaart nabij kerk.
Waarschijnlijk omgeving Bergen (NH).
Losbladig, beeldmaat 24x33, bladmaat 43x50
Gesigneerd in de plaat l.o. 'A.Colnot'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)
Startzeit | 15-9-2014 um 19:30 |
Endzeit | 22-9-2014 um 19:30 |