Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
ZICHTMAAT 24X33 CM, IN GOEDE STAAT.
IN DE DRUK GESIGNEERD L.O.
ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS, IN EEN HOUTEN LIJST, 40X48 CM.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2017 um 14:15 |
Endzeit | 7-3-2017 um 21:15 |