Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Arthur Stibbe.
Speciaal voor zijn grote, geheime, liefde maakt hij deze prachtige kast.
Afmetingen houten kast (met glas) 66 x 52 x 7 cm.
Jaar: 1996.
Signatuur: verso in stift + Liefdesverklaring.
Geometrische Kinetische kunst is iets waar hij zich veel mee bezig hield en bekend door werd. Eigenlijk is het woord kinetisch niet goed, want hierbij beweegt het object zich ten opzichte van de kijker, zoals bij de beroemde mobiles van o.a. Calder. In dit geval moet de kijker zich verplaatsen t.o.v. het object waardoor er iets verandert. Dit werd Op-Art genoemd.
Uitsluitend af te halen in Voorschoten i.v.m gevaar voor glasbreuk.
Of verzending door Swift Koeriers.
ZZBEE
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 20-6-2017 um 16:57 |
Endzeit | 2-7-2017 um 15:02 |