Wouter Stips - Sérigraphie couleur DADDY CAT DOG --- SIGNÉE À LA MAIN
Ben Zegers - « Picking Flowers for the Blind » - imprimé/collage signé de 1993
John Hesselberth - Anatomie dans une pièce - Ets
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Arthur Stibbe.
Speciaal voor zijn grote, geheime, liefde maakt hij deze prachtige kast.
Afmetingen houten kast (met glas) 66 x 52 x 7 cm.
Jaar: 1996.
Signatuur: verso in stift + Liefdesverklaring.
Geometrische Kinetische kunst is iets waar hij zich veel mee bezig hield en bekend door werd. Eigenlijk is het woord kinetisch niet goed, want hierbij beweegt het object zich ten opzichte van de kijker, zoals bij de beroemde mobiles van o.a. Calder. In dit geval moet de kijker zich verplaatsen t.o.v. het object waardoor er iets verandert. Dit werd Op-Art genoemd.
Uitsluitend af te halen in Voorschoten i.v.m gevaar voor glasbreuk.
Of verzending door Swift Koeriers.
ZZBEE
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-6-2017 à 16:57 |
Heure de fin | 2-7-2017 à 15:02 |