Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Fraaie klassieke litho door A.W. van Munster
Voorstelling van de Delftsche Poort in Rotterdam
Mooi tijdsbeeld met links tram en Laurenstoren
Gelijst, beeldmaat 9x14,5, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'A.W. van Munster' en monogram l.o. in de druk 'AWM'
Getiteld in potlood l.o. 'Delftsche Poort'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 15-12-2017 um 20:11 |
Endzeit | 24-12-2017 um 21:11 |