Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Fraaie klassieke litho door A.W. van Munster
Voorstelling van de Delftsche Poort in Rotterdam
Mooi tijdsbeeld met links tram en Laurenstoren
Gelijst, beeldmaat 9x14,5, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'A.W. van Munster' en monogram l.o. in de druk 'AWM'
Getiteld in potlood l.o. 'Delftsche Poort'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-12-2017 à 20:11 |
Heure de fin | 24-12-2017 à 21:11 |