Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Landschap
Gesigneerd: middenonder met potlood BartBoumans en in embrosse BartB
Jaartal: 1977
Afmetingen geheel: 50/65 cm
Ingelijst: nee
Materiaal: litho
Oplage: 7e/10
Bijzonderheden: Middenonder middels embrosse stempel: BartB 7e/10 1977. (De 7 is met potlood ingevuld).
Conditie: Werk is in goede staat.
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2017 um 14:39 |
Endzeit | 23-9-2017 um 19:39 |